Verslag Jeugd- en Jongerenkerk 15 november

Op 15 november zijn we weer bij elkaar gekomen met een enthousiaste groep jongeren in basisschool ‘De Morgenster’. De jeugd- en jongerenkerk had deze keer als thema ‘hoe blijf je jezelf’.
 
In groepjes hebben we nagedacht over wat belangrijk voor ons is. Daarna gaan we stemmen. Welk groepje heeft de beste standpunten? Hoe ga je ermee om als anderen hier kritiek op hebben? Pas je je standpunten aan of blijf je bij wat voor jou belangrijk is? We zien ook hoe Daniël dit doet. Hij treedt al jong in dienst van het koninklijke hof, maar hij blijft zichzelf en God trouw. 
 
Op 20 december om 10.00 uur vieren we onze kerstviering. We hopen weer veel jongeren te zien. Deze viering zal waarschijnlijk weer plaatsvinden in basisschool ‘De Morgenster’. We houden jullie op de hoogte via de website van de kerken en via onze groepsapp. 
 
De jeugdouderlingen
 
About the author

Italian wine is wine produced in Italy, a country which is home to some of the oldest wine-producing regions in the world.