Kerkdiensten

Datum Tijdstip Voorganger Ouderling van dienst Organist Oppas kinderen Informatie Meer informatie
Zondag 28 april 2019 10:00 Ds. M.C. van der Zouwen Anje de Kuiper Hendrika van der Meer, Gerrie Nagtegaal en Lisa Fricke Klik hier voor meer informatie!
Zondag 5 mei 2019 10:00 Ds. A.H. Blom Anne-Wil Cornet, Nynke Duijster en Mirjam de Ronde Gezamenlijke dienst met de Hervormde Gemeente in de Ontmoetingskerk Klik hier voor meer informatie!
Zondag 12 mei 2019 10:00 Mw. ds. C. Flier Gerard Roza Irene van 't Hoff, Annika van Gelder en Renske Visser Klik hier voor meer informatie!
Zondag 19 mei 2019 - Jeugd- en jongerenkerk 10:00 - Jeugd- en Jongerenkerk in de Koren-aar Klik hier voor meer informatie!
Zondag 19 mei 2019 10:00 Mw. ds. M.F. Meeder- van Hof - Lizan Zegwaard, Natasja Eveleens en Marit Kurpershoek met medewerking van Gospelkoor Ichtus. Dienst georganiseerd i.s.m. World Servants Klik hier voor meer informatie!
Zondag 26 mei 2019 10:00 Ds. L.J. Oosterom Melanie Faber, Marry van Genderen en Marieke van Kapel Klik hier voor meer informatie!
Donderdag 30 mei 09:00 Ds. A.H. Blom Hemelvaartsdag. Gezamenlijke dienst in de Hervormde Kerk. Klik hier voor meer informatie!
Zondag 2 juni 2019 10:00 Ds. L.J. Oosterom Geraldine Heijblom, Daphne Swart en Hannah van Andel Gezamenlijke dienst met de Hervormde Gemeente in de Ontmoetingskerk Klik hier voor meer informatie!
Zondag 9 juni 2019 16:15 Mw. ds. C. Flier Lysette van Veen, Mirella Koman en Sofie Smits Pinksteren Klik hier voor meer informatie!
Zondag 16 juni 2019 - Jeugd en jongerenkerk 10:00 - Jeugd- en Jongerenkerk in de Skybox Klik hier voor meer informatie!
Zondag 16 juni 2019 10:00 Mw. ds. A. de Kuiper Gerard Roza Nadina Weverling, Marieke Verhoeven en Lisa Fricke Klik hier voor meer informatie!
Zondag 23 juni 2019 10:00 Ds. L.J. Oosterom Anje de Kuiper Elise van Es, Rinske de Ronde en Rebekka Slagmolen Viering Maaltijd van de Heer Klik hier voor meer informatie!
Zondag 30 juni 2019 10:00 Mw. ds. C. Flier Corine Smits, Sierra van Maurik en Nathalie Vos Doopdienst Klik hier voor meer informatie!
Zondag 7 juli 2019 10:00 Mw. ds. E.F. Quaak-Kloet uit Prinsenbeek Anje de Kuiper Nadine Veenman, Linda van Driel en Mirjam de Ronde Klik hier voor meer informatie!
Zondag 14 juli 2019 10:00 Mw. ds. M.F. Meeder- van Hof Klik hier voor meer informatie!
Zondag 21 juli 2019 10:00 Ds. A.H. Blom Gezamenlijke dienst met de Hervormde Gemeente in de Ontmoetingskerk Klik hier voor meer informatie!
Zondag 28 juli 2019 10:00 Ds. A.H. Blom Gezamenlijke dienst met de Hervormde Gemeente in de Ontmoetingskerk Klik hier voor meer informatie!
Zondag 4 augustus 2019 10:00 Mw. ds. C. Flier Gezamenlijke dienst met de Hervormde Gemeente in de Hervormde kerk Klik hier voor meer informatie!
Zondag 11 augustus 2019 10:00 Ds. L.J. Oosterom Gezamenlijke dienst met de Hervormde Gemeente in de Hervormde kerk Klik hier voor meer informatie!
Zondag 18 augustus 2019 10:00 Mw. ds. M.F. Meeder- van Hof Gezamenlijke dienst met de Hervormde Gemeente in de Ontmoetingskerk Klik hier voor meer informatie!
Zondag 25 augustus 2019 10:00 Mw. ds. C. Flier Gezamenlijke dienst met de Hervormde Gemeente in de Ontmoetingskerk Klik hier voor meer informatie!
Zondag 1 september 2019 10:00 Ds. M. de Geus Klik hier voor meer informatie!
Zondag 8 september 2019 10:00 Ds. L.J. Oosterom Afscheid en bevestiging ambtsdragers Klik hier voor meer informatie!
Zondag 15 september 2019 10:00 Mw. ds. C. Flier Startzondag Klik hier voor meer informatie!
Zondag 15 september 2019 - Jeugd- en Jongerenkerk 10:00 - Jeugd- en Jongerenkerk Klik hier voor meer informatie!
Zondag 22 september 2019 10:00 Mw. ds. A.N. Driebergen Anje de Kuiper Klik hier voor meer informatie!
Zondag 29 september 2019 10:00 Mw. ds. C. Flier Klik hier voor meer informatie!
Zondag 6 oktober 2019 10:00 Gerard Roza Klik hier voor meer informatie!
Zondag 13 oktober 2019 10:00 Ds. L.J. Oosterom Anje de Kuiper Klik hier voor meer informatie!
Zondag 20 oktober 2019 10:00 Mw. ds. M.F. Meeder- van Hof Doopdienst Klik hier voor meer informatie!
Zondag 20 oktober - Jeugd- en Jongerenkerk 10:00 Jeugd- en Jongerenkerk Klik hier voor meer informatie!
Zondag 27 oktober 2019 10:00 Mw. ds. C. Flier Viering Maaltijd van de Heer Klik hier voor meer informatie!
Zondag 3 november 2019 10:00 Ds. L.J. Oosterom Klik hier voor meer informatie!
Woensdag 6 november 2019 19:30 Mw. ds. C. Flier Dankdag voor Gewas en Arbeid Klik hier voor meer informatie!
Zondag 10 november 2019 10:00 Ds. L.J. Oosterom Anje de Kuiper Klik hier voor meer informatie!
Zondag 17 november 2019 10:00 Ds. J. Visser Klik hier voor meer informatie!
Zondag 17 november - Jeugd- en Jongerenkerk 10:00 - Jeugd- en Jongerenkerk Klik hier voor meer informatie!
Zondag 17 november 17:00 Ds. A.H. Blom Schoolkerkdienst Klik hier voor meer informatie!
Zondag 24 november 2019 10:00 Mw. ds. C. Flier Laatste zondag Kerkelijk jaar Klik hier voor meer informatie!
Zondag 1 december 2019 10:00 Ds. L.J. Oosterom 1e Adventszondag Klik hier voor meer informatie!
Zondag 8 december 2019 10:00 Mw. ds. C. Flier Anje de Kuiper 2e Adventszondag Klik hier voor meer informatie!
Zondag 15 december 2019 10:00 Ds. M.C. van der Zouwen Gerard Roza 3e Adventszondag Klik hier voor meer informatie!
Zondag 15 december 2019 - Jeugd- en Jongerenkerk 10:00 - Jeugd- en Jongerenkerk Klik hier voor meer informatie!
Zondag 22 december 2019 10:00 Ds. L.J. Oosterom 4e Adventszondag Klik hier voor meer informatie!
Dinsdag 24 december 21:00 Mw. ds. M.F. Meeder- van Hof Kerstzangavond met Con Amore Klik hier voor meer informatie!
Woensdag 25 december 2019 10:00 Mw. ds. C. Flier Kerst Klik hier voor meer informatie!
Zondag 29 december 2019 10:00 Ds. A.H. Blom Gezamenlijke dienst met de Hervormde Gemeente in de Hervormde Kerk Klik hier voor meer informatie!
Dinsdag 31 december 2019 19:30 Ds. L.J. Oosterom Oudejaarsdag Klik hier voor meer informatie!